ШКІЛЬНЕ РАДІО – це професійно підібраний комплект обладнання безпосередньо для Вашого навчального закладу і на Ваш бюджет. Такий комплект можна встановити у всіх типах навчальних закладів, де з’явилося бажання зробити кожен будній день святковим та натхненним!

Шкільне радіо набирає обертів і вже в багатьох навчальних закладах України створили власні радіостудії, де учні мають можливість проявити себе і першими розповісти про різні цікаві та важливі події в шкільному житті. А обладнання від «Інтер Системс» допоможе звичайним учням відчути себе справжніми радіожурналістами!

Не потрібно більше нудьгувати на перерві! Шкільне радіо розповість Вам про цікаві події з життя Вашої школи. І тепер Ви аж ніяк не пропустите важливі оголошення і будете завжди в курсі всіх подій. А можливо почуєте щось цікаве і про себе!

А якщо розглянути ШКІЛЬНЕ РАДІО з точки зору психології, то колективна робота у шкільній радіостудії:

o стимулює учнів до творчості;

o розвиває організаторські якості, аналітичне мислення;

o залучає до участі в громадському житті школи;

o розкриває вміння та здібності майбутніх радіожурналістів.

У школярів, які беруть участь у функціонуванні шкільної радіостудії, підвищується інтерес до шкільного життя та навчання, покращуються взаємини у колективі, виявляється відповідальність до своїх обов’язків.

ШКІЛЬНА РАДІОСТУДІЯ від - це:

o можливість для учнів розвивати свої таланти та здібності;

o можливість для вчителів оголосити про важливі події один раз для всього навчального закладу;

o можливість для керівників з власного кабіне

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.