Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/KmeF5XQp-Bc.jpg


Школа живе за європейським виміром, намагаючись дотримуватися освітніх стандартів. Навчально-виховний процес скеровано на розвиток творчого мислення, нових технологій і нової соціальної реальності; впровадження в місцеву освіту навичок користування світовими освітніми ресурсами, управління власним часом, ефективними комунікаціями та фінансовими інструментами.

Базисний принцип школи – це ноосферні технології – коли вчителі створюють умови для збереження свого здоров’я і здоров’я своїх учнів: ранкові зарядки, час води, реабілітаційна гімнастика, соляні мішечки, дихальні вправи.

/Files/images/День Здоровя.JPG

У складних економічних умовах батьки знаходять можливості навчати своїх дітей за науковою технологією «Росток» та навчально-методичними комплексами з англійської мови. Профільність школи забезпечується введенням необхідних для повсякденного життя учнів курсів за вибором: основ психології і фінансової грамотності. Діяльність шкільного наукового товариства спрямовано на розвиток науково-дослідницької діяльності старшокласників, запроваджено систему інтелектуальних ігор («щасливий випадок», «математичний калейдоскоп», квест, брейн-ринг). Чимало учнів школи – призери та переможці міських, обласних олімпіад, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Педагогічний колектив виконує одне із стратегічних завдань освіти – донести до дітей високу духовність наших предків, познайомити з традиціями, культурними надбаннями нашого народу. Виховна система побудована на принципах шкільних клубів, козацької республіки та волонтерської діяльності, а дитячі заходи пов’язані з українськими традиціями: «Міс Панночка», «Свято Вареників», «Масляна», народні вистави, тижні українських казок. Продовжує діяльність шкільний вокально-хоровий колектив «Водограй», на більш якісний рівень виведено роботу історично-краєзнавчого, туристичного напрямку, з’явилися нові гуртки: театральний і ударних інструментів «Ритм», відкрита бізнес-школа для найменших школярів.

Учні школи беруть активну участь в діяльності міської Ради ветеранів. З 2007 року працює музей історії школи, який став осередком патріотичного виховання, пошуково-дослідницької діяльності та підтримує зв’язок поколінь.

Кiлькiсть переглядiв: 968

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.